برگزاری رزمایش کمک های مومنانه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در واحد تهران مرکزی

برگزاری رزمایش کمک های مومنانه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در واحد تهران مرکزی

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۱ کد : ۱۵۱۹۱ اسلاید اصلی
تعداد بازدید:۳۳۰

 

برگزاری رزمایش کمک های مومنانه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در واحد تهران مرکزی

 

سیدمحمودرضا آقامیری در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اشاره به برگزاری مراسم رزمایش مواسات و کمک‌های مؤمنانه قرارگاه جهادی و محرومیت‌زدایی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی برای توزیع یک هزار سبد کالا اظهار کرد: کمک مؤمنانه برای کمک به نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا، ابتکار مقام معظم رهبری بود که به‌دنبال آن شاهد رزمایش بزرگی توسط مردم در سراسر کشور بودیم.

وی افزود: بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی، برای لبیک گفتن به سخن رهبر انقلاب در راستای کمک مؤمنانه، فعالیت خود را آغاز کرد و صفر تا صد هزینه‌ سبدهای کالا توسط خود اعضای هیئت علمی و بسیج اساتید تأمین شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با بیان اینکه جمع‌آوری اقلام غذایی برای نیازمندان توسط بسیج اساتید ۱۰۰ درصد مردمی بود، گفت: امیدواریم که خدای متعال به همه کسانی که در این کار خداپسندانه زحمت کشیدند اجر دهد؛ اساتید کار بزرگی کردند و نشان می‌دهد وقتی نیاز به همدلی در کشور وجود داشته باشد، همکاری و تعامل در اقشار مختلف مردم و ارگان‌ها شکل می‌گیرد.

آقامیری ادامه داد: این رزمایش در سطح استان تهران بود و بسیج اساتید دانشگاه‌های آزاد استان تهران با کمک بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور، در رزمایش مواسات و کمک‌های مؤمنانه شرکت کردند و همه اعضای هیئت علمی در این طرح مشارکت داشتند.

وی خاطرنشان کرد: اگر دوستان طرح کمک مؤمنانه را ادامه دهند و بتوانیم فضایی را برای صدقه جاریه‌ به‌صورت همیشگی فراهم کنیم، خیلی خوب است؛ در واقع فرصتی است تا کسانی که می‌خواهند به نیازمندان و آسیب‌دیدگان از حوادث کمک کنند، در قالب این طرح به مشارکت بپردازند و همگی با هم در یک سفره سهیم باشیم.

 

منبع:

https://ana.ir/fa/news/4/487653